SLENDER YOU

POZOR! Cvíčení SLENDER YOU je již v novém, kde brzy bude celý Refresh Point, tedy na naší nové adrese

Českolipská 1193, Mělník – Mlazice.

Více informací na telefonním čísle 777 555 909.

REVOLUČNÍ, NADČASOVÁ PROGRAMOVANÁ metoda cvičení, hubnutí, zeštíhlení, zpevnění svalů a zároveň rehabilitace. Systém šesti cvičebních stolů SLENDER YOU poskytuje jedinečnou možnost jak zdokonalit a zpevnit postavu, bez přílišného zatěžování pohybového aparátu. Při cvičení dochází ke ztrátě centimetrů a následně i k úbytku váhy. Díky těmto strojům lze nahradit běžné hodiny gymnastických cvičení, jako jsou např. aerobic, posilování s vahou vlastního těla, apod. Jedna hodina cvičení na těchto stolech nahradí šest hodin tradiční gymnastiky.

Cvičení probíhá vždy pod vedením trenérky, která vám ukáže co a jak. Poradí možné cviky, kterými můžete pobyt na stole ještě více využít ve svůj prospěch. A odpoví na veškeré otázky, které budete mít.

Objednávat se můžete na tel. čísle 777 555 909.

 

Popis cvičení na stolech:

SANDBAG TABLE
Lehké rytmické pohyby pomáhají rozkládat tukové polštářky na bocích, zpevní a zeštíhlí.
10 min. = 1000 pohybů

LEG TABLE 
Stůl pro cvičení nohou – pěší chůze. Zpevňuje a zeštíhluje celé končetiny, zvláště vnitřní a vnější strany stehen, břicho a hýždě. Rozcvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje krevní cirkulaci v dolních končetinách.
10 min. = 3 km chůze

SIT UP TABLE 
Zpevňuje a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka a posiluje dolní část zad.
10 min. = 90 pohybů leh-sed

WAIST, TUMMY, HIP TABLE
Stůl pro zeštíhlení a zpevnění pasu, břicha, boků, hýždí. Posiluje dolní část zad a zlepšuje tvar sedu.
10 min = 900 střídavých pohybů nohama

STRETCH TABLE 
Zpevňuje a zeštíhluje horní část paží, prsa, pas a břicho. Posiluje zádové svaly a zpevňuje hrudní koš. Zlepšuje celkové držení těla.

VIBRATOR TABLE
Stůl pro celkovou relaxaci a uvolnění. Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh. Pomáhá uvolňovat přebytečnou vodu a toxické látky z těla.

 

Co si vzít s sebou na cvičení?

Na stoly je dobré si vzít dlouhé legíny, ponožky, triko a pro jistotu i mikinu, kdyby Vám byla zima. Pitný režim zajistí trenérka.


PRVNÍ ZKUŠEBNÍ HODINA ZDARMA

První hodina ZDARMA
Další hodina 150,- Kč

Rezervace na tel.: 777 555 909