Fyzioterapie

Fyzioterapie, rekondiční masáže

Jakub Schindler, Dis.

Odborný fyzioterapeut, Masáže

Dobrý den! Jmenuji se Jakub Schindler a jsem fyzioterapeut a masér.

Masíruji od roku 2003 a od roku 2007 také pracuji jako fyzioterapeut. Prošel jsem si odbornou praxí v Nemocnici Mělník, kde jsem pracoval jako fyzioterapeut. Při této praxi jsem absolovoval odborné proškolení v Diagnostice a terapii funkčních poruch pohybového aparátu. Následoval pobyt v Saúdské Arábii na rehabilitační klinice, kde jsem pracoval jako fyzioterapeut a zhodnotil svoje nabyté znalosti a dále je rozvíjel. V současné době pracuji jako fyzioterapeut v Lázních Praha. Při práci maséra mi pomáhá moje profesní zkušenost z oboru fyzioterapie a jsem schopen lépe diagnostikovat bolestivé obtíže a následně je tak odstranit. Při terapii rovněž používám kinesiotapingu.

Kinesiotaping

Kinesiotaping je u nás poměrně mladou léčebnou technikou, i když v zahraničí se využívá již řadu let. Jejím účelem je efektivní léčba a korekce pohybového aparátu, ovlivnění bolesti a také prevence přetížení při rekreačním i vrcholovém sportu. Představuje doplňkovou terapii jiných léčebných technik, při které terapeut naplno využívá svoji tvůrčí a prostorovou představivost.

Diagnostika a terapie funkčních poruch

Diagnostika a terapie funkčních poruch je metoda rozvinutá naším předním českým neurologem a zakladatelem myoskeletární (manuální) medicíny panem Prof. Mudr. Karlem Lewitem, DrSc. Princip této metody je zároveň mottem celé fyzioterapie: Vyšetřit a ošetřit. Využívá principů znalosti lidské anatomie, palpace, postizometrické relaxace a následné uvolnění kloubních blokád.

Ceník:

  • Individuální terapie 45 min: 400Kč
  • Klasická masáž 45 min: 400Kč
  • Každých navíc 15min: 100Kč
  • Kinesiotaping: 50Kč

Těším se na Vaši návštěvu. Jakub Schindler, Dis


2003 – kurz klasické masáže

2005- kurz klasické masáže

2003-2006 – fyzioterapie v Brandýse nad Labem

2009 – kurz Měkkých a mobilizačních technik

2008-2010 – fyzioterapie v Nemocnici Mělník

2011-2012 – fyzioterapie v Království Saúdské Arábie

2014- kurz kinesiotapingu

2012- dosud fyzioterapie v Aquapalace Čestlice

 

Jakub Schindler – tel.: 775 956 345