Kosmetika

Jmenuji se Stáňa Kožmínová a profesionální vizážistice se věnuji již 12. rokem. Vše začalo již na gymnasiu, kdy jsem se seznámila s nyní velmi úspěšnou fotografkou Pavlínou Jarošovou, a společně jsme jezdily na fotografické workshopy.  Postupem času jsem se díky těmto workshopům a stále větší praxi začala dostávat do podvědomí i dalších fotografů či modelek. Stala jsem se členem Asociace vizážistů a stylistů v ČR. O mou práci byl zájem a já se tak dočkala snu mnoha lidí, že má práce mi byla koníčkem.

Podílela jsem se na focení mnoha kalendářů nejen jako vizážistka, ale i stylistka a částečná produkce. Od focení fashion pro editorialy, líčení různých soutěží Miss a mnoha českých celebrit (titulky v Blesk magazínu, Žena a životy, Story, stylingy na filmovém festivalu ve Varech), jsem se po letech našla především v práci s “obyčejnými “ ženami. Ať už se jedná o svatby, plesy nebo poradenství pro jednotlivé ženy jako se líčit. Baví mě to s jakou pokorou mou práci hodnotí, a když mi přijde po víkendu děkovná SMS za vizáž od nevěsty, to je pro mě víc, než jméno v časopisech.

K práci vizážistky mi před lety přibyla i další vášeň, a to ke sportu a dnes velmi populárnímu tzv. “healthy lifestyle”. Sama jsem se účastnila soutěží v bikinifitness, prošla si řadou dietních chyb, poznala trenéry, které bych nepřála ani svému nepříteli a zjistila, že žádné jídlo není špatné, jen množství. Za všechny špatné zkušenosti jsem dnes vděčná, protože jen díky nim jsem tam kde jsem  – především mentálně. Absolvovala jsem kurz nutričního specialisty v uznávané NutriAcademy doktorky Burdychové a jsem tak certifikovaným poradcem pro výživu s mnohaletou osobní zkušeností jak ve fitness tak pro běžný život. Přijímám klienty s diabetem či seniory, těhotné ženy nebo maminky na mateřské.

V novém Refreshi nabízím služby :

  • vizážistky ( barevná typologie, škola líčení – denní, večerní, business, líčení i účesy na svatby, plesy a jiné významné události, fotomakeup) ukázky práce na www.fb.com/vizazistka.stanakozminova
  • kosmetika – čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
  • prodlužování řas metodou řasa na řasu či populární hollywood 2 až 6D
  • nutriční poradenství – měření , jídelníček na míru (budování svalové hmoty, rýsovací, redukční, udržovací) dle vašeho bazálního metabolismu!!! nikoliv sacharidové vlny a jiné nesmyslné diety z internetu , cvičební plán dle záměru klienta


KONTAKT:

Stáňa Kožmínová
Facebook: Vizážistka Stáňa Kožmínová 
Telefon: 608 779 457